slezká diakonie logo

Člověk nežije tolik z lásky, kterou přijímá, jako mnohem více z té, kterou daruje.
(M. Tereza)

Napište nám

Zde nám můžete poslat vzkaz nebo dotaz. Budeme potěšeni Vaším zájmem a co nejdříve Vám přes e-mail odpovíme.Kolik je 3 + 3? (slovem)

Červeně označené kolonky s hvězdičkou jsou povinné.

Kniha návštěv

27.12.11 - 02:40Petra Zielinová (petra.zielinova@seznam.cz)

Žádost o vykonání odborné praxe
Dobrý den. Jsem studentkou 2. ročníku Vyšší odborné školy sociální v Ostravě. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné vykonat ve Vašem zařízení praxi v období 3.2. 2011 do 9.3. 2012. Jednalo by se pouze o vykonání praxe jednou týdně a to vždy v pátek. Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne. Petra Zielinová
09.03.10 - 02:19Martina Lašutová (matalasutova@gmail.com)

Dobrý deň
Po nahliadnutí na Vašu webovú stránku by ma zaujímalo, či canisterapiu zabezpečujete prostredníctvom vonkajšieho dodaávateľa tejto terapia, alebo máte konkretného terapeuta priamo v zariadení, ktorý sa tejto terapii venuje profesionálne. Bolo by možné nakontaktovať sa na neho prostredníctvom Vás? Sme zo zariadenia DD a DSS Horelica v Čadci, na Vaších stránkách figuruje pracovníčka Mgr. Čimborová Helena, uvítali by sme, keby sa nám ozvala.
29.09.08 - 04:26PETRA DANYŚOVÁ (DANYSMP@SEZNAM.CZ)

POZDRAV
DOBRÝ DEN!NAVŠTÍVILA JSEM VAŠE EMAIL STRÁNKY A JSEM VELICE MILE PŘEKVAPENA.UVĚDOMUJI SI, JAK DŮLEŽITOU SLUŽBU POSKYTUJETE.PŘEJI CELÉMU PERSONÁLU MNOHO SIL(JAK FYZICKÝCH ,TAK PSYCHICKÝCH)+SPOUSTU NÁPADŮ K VAŠÍ BOHULIBÉ PRÁCI.
14.02.08 - 11:20 (eunika@slezskadiakonie.cz)

pozdrav
zdravim nové stránky.